Godzina Miłosierdzia

“Godzina Miłosierdzia” to pierwsze, tak duże wydarzenie ewangelizacyjne w Krynicy Zdroju, które po raz pierwszy odbyło się 10-11 czerwca 2017 r na hali M.O.S.I.R. Program obejmował: Eucharystię, konferencję zaproszonych gości, całonocną Adorację Najświętszego Sakramentu, modlitwę o uzdrowienie oraz koncert zespołu TGD. Pomimo tego iż wydarzenie było organizowane pierwszy raz samych uczestników było ponad tysiąc osób.

Tematem przewodnim Forum ewangelizacyjnego ,,Godzina Miłosierdzia” było Praktyczne zastosowanie ewangelizacji w dzisiejszym świecie. Zaproszonymi gośćmi, którzy wygłaszali konferencje na w/w temat byli: Ks Artur Ważny, Ks dr Paweł Marzec oraz o. Robert Więcek. Nie zabrakło również ks Bp Leszka Leszkiewicza, który przewodniczył w Eucharystii w sobotę 10 czerwca. Całe wydarzenie prowadził zespół Confessio z Limanowej wraz z ks Pawłem Pająkiem.

Uczestnicy, którzy brali udział w Forum ewangelizacyjnym ,,Godzina Miłosierdzia” wypowiadali się na temat całego wydarzenia w bardzo pozytywny sposób i wierzymy w to, że w sercach każdego z nich zrodził się impuls do niesienia miłości Bożej na cały świat.

Kolejne Forum ewangelizacyjne w Krynicy-Zdroju miało miejsce w dniach 8-10 czerwca 2018 r. Zaproszonymi gośćmi byli m.in: o. Antonello Cadeddu czy ks. Dominik Chmielewski. 

Kolejne Forum ewangelizacyjne planowane jest w dniach 14 – 15 czerwca 2019 r.